Hakkımızda BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Sağlıkla büyüyoruz!
İsveç Klinik, müşteri memnuniyetine odaklanarak, “Sağlıkla büyüyoruz” anlayışıyla Türkiye’de yepyeni bir sistemle size sağlığın kapılarını açıyor. Sağlık alanlarında her türlü hizmeti profesyonel bir ekip, alanında uzman kurum, doktor ve kuruluşlarla sizlere sunuyor.

Öncelikli olarak bölgemizin ve ülkemizin sağlık turizmi adına verdiği hizmetlerle kendine dünya ülkelerinde yer açan İsveç Klinik, Türkiye’deki sağlık rehberiniz olacaktır.

İsveç Sağlık Grubu Bir çok ülkede uygulanan tedavi hizmetlerinde ortaya çıkan yüksek maliyet, bekleme süreleri vb. sorunlar sağlık sektörünün ülkeler arası dağılımına yol açmıştır. Sağlık anlamında geliştirilen ve ülkeler arası gerçekleştirilen bu hizmetler hastalar açısından alternatif seçenekler oluşturmuştur. Dünyada gerçekleştirilen tüm bu gelişmeler nezlinde sizler adına sağlık’da yepyeni bir başlangıç yaptık.
İsveç Klinik, konaklama, medikal hizmetler, size uygun fiyat ve seyahat programlarıyla, farklı alternatifleriyle, size bir telefon kadar yakın.

0 212 215 5535 numaralı telefonu aradığınız andan itibaren her dilde bilgili, turizm ve sağlık alanlarında kendini geliştirmiş personellerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Türkiye’nin en modern ve kaliteli, teknolojik alt yapı olarak kendini geliştirmiş olan çok özel hastaneleri ve alanlarında uzman doktorları ile sağlığınıza doğru emin adımlar atmış olacaksınız. Onayladığınız seyahat programı dâhilinde havalimanın dan karşılanacak, otelinize yerleştirilecek, isterseniz size özel tercüman hizmeti ve sağlık kuruluşlarında gerekli hizmetleri uzman rehberliğimiz doğrultusunda eksiksiz olarak alacaksınız.

Genel turizm hizmetleriyle de desteklediğimiz Medikal Turizmi, sizler için en doğru olacak şekilde düzenledik. Ülkemize giriş yaptığınız andan itibaren her türlü hizmetiniz eksiksiz yerine getirilecektir. Ayrıca öncesinde gerekli tüm danışmanlık ve rezervasyon hizmetleri tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Sağlık alanında uzman kadrosu ile sizin için adınıza tüm rezervasyonları yaparak rahatınızı düşünüyoruz. Kültürel ve doğal gezilerle de seyahat paketinizi esnetebilir, hem sağlık hem de turizm adına kendinize bir tatil rotası çizebilirsiniz. Sağlığınız adına sorunsuz hizmet ve karşılama için mutlaka bizimle irtibata geçin…

Misyon

İsveç’in ileri seviye sağlık teknolojisi ve tıp alanında dünya birinciliğinde ki başarısı şimdi aynı formatta Türkiye’de!

İsveç Klinik tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir sağlık kuruluşudur.

Vizyon

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde ve diğer ülkelerden gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.